למכור לבד? אל תנסו את זה בבית

במדינות רבות באירופה, ארה"ב וקנדה נהוג לשכור את שירותיו של מתווך נדל"ן מקצועי בעת קנייה או מכירה של נכס כלשהו. לרוב, אנשים במדינות אלה לא משקיעים זמן בחיפוש אקטיבי באתרי נדל"ן או עיתונים אלא פונים בצורה ישירה למתווך נדל"ן אשר מאתר עבורם את הנכס האידיאלי.

בניגוד למדינות המערביות ששם מעל 93% מעסקאות הנדל"ן נעשות על ידי משרדי תיווך,

בישראל לעומת זאת הרבה מעדיפים לרכוש ולמכור לבד וזה בדרך כלל נובע בגלל חוסר ידע לגבי היתרונות של מתווך בעסקת נדל"ן.

 יש לכם דירה למכירה בפתח תקווה , תל אביב ,חיפה או באר שבע? אתם יכולים למכור את הנכס שלכם לבד באמצעות פרסום השכרת דירה ואולי יש לכם באמת את כל הסיבות לכך, אך לעיתים בכל זאת נרצה להסתייע בחברת תיווך ולכך הרבה מאוד יתרונות. 

מדובר במשימה שהיא חשובה ומשמעותית לעתיד ולכן כדאי לעשות אותה במלוא האחריות ובעיקר עם הרבה הבנה בתחום. 

מתווכים מקצועיים יביאו יחד איתם ניסיון רב ומומחיות  אשר יבטיחו לך, מכירה של הנכס בעסקה הטובה ביותר עבורך ובמהירות הבזק.

אין ספק שעזרה מאיש מקצוע שחי את העבודה שלו ביום יום יכולה לחסוך לנו המון זמן,

אנרגיה ועלויות מיותרות, אבל כמו בכל תחום בחיים… צריך לבחור בצורה מושכלת, עם מי כדאי לעבוד.

לצערנו, יש עדיין לא מעט מתווכים חובבנים ללא ההסמכה הנדרשת. על מנת למנוע עוגמת נפש, מומלץ להסתייע בשירותיו של מתווך נדל"ן מוסמך אשר מחזיק ברישיון תקף של משרד המשפטים.

דירה למכירה עם מתווכים מהם היתרונות? 

 יש לא מעט יתרונות, במכירת דירה באמצעות מתווכי נדל"ן, הנה כמה מהם:

הערכת שווי הנכס – מתווך נדל"ן מקצועי אשר פועל באזור ספציפי מאפשר לך לקבל הערכת שווי נכונה, אמיתית ומדוייקת בעת מכירה או קנייה של נכס כלשהו.

פרסום הנכס – חלק מתפקידו של המתווך הוא לפרסם את הנכס באמצעים הרלוונטיים, מה שיעלה משמעותית את החשיפה לנכס אם על ידי שיתופי פעולה שיגבירו את העניין בנכס עם מתווכים אחרים על מנת להגיע למירב הקונים האפשריים, או על ידי פרסום קמפיין מאסיבי אשר יחסוך לבעלי הנכס את הכסף הכרוך בהוצאות מסוג זה.

דרך הצגת הנכס –מתווך מנוסה ומקצועי ידע להציג את הנס בצורה הטובה והמכירתית ביותר האפשרית. מתווך מקצועי ידע איך להדגיש את היתרונות של הנכס, הוא יבין לעומק מי הם האנשים אשר מתעניינים בנכס ויבין מה צריך להדגיש בפניהם לגבי הנכס – כמובן, כל המידע יינתן בצורה מקצועית ואמינה.

משא ומתן – תפקידו העיקרי של מתווך הנדל"ן הוא לגשר בין הצדדים ובצורה זו להקטין את האפשרות שהעסקה תרד לטמיון כתוצאה מפערים וחילוקי דעות בין הצדדים.

חיסכון בזמן – מתווך נדל"ן מקצועי יוכל להוציא את העסקה לפועל בפרק זמן קצר הרבה יותר מהלקוח – נקודה זו חשובה במיוחד בעסקאות שכירות אשר חיסכון בזמן שווה תשואה גבוהה יותר למשקיע.

לסיכום, מתווך נדל"ן מקצועי, יכול להעניק לך את הידע המקצועי הדרוש ולקצר עבורך, את הדרך לעסקה אידיאלית מבחינתך.

יש לך דירה למכירה בהדר גנים, פתח תקווה והסביבה ועדיין מתלבט? קבע איתנו עוד היום פגישה ללא התחייבות ונשמח לענות לכל השאלות.

מעוניין לקבל יעוץ בנושא ?
השאר את פרטיך ואחזור אליך בהקדם!

מאמרים שאולי יעניינו אותך

דירה למכירה בהדר גנים - האם למכור לבד? -ברנט - והב תיווך

למכור לבד? אל תנסו את זה בבית

במדינות רבות באירופה, ארה"ב וקנדה נהוג לשכור את שירותיו של מתווך נדל"ן מקצועי בעת קנייה או מכירה של נכס כלשהו. לרוב, אנשים במדינות אלה לא

דירה להשכרה בהדר גנים ברנט-והב

לבחור שכונה זה ממש לא 'שכונה'

לפני שאנחנו בוחרים בית, קודם כל אנחנו בוחרים את שכונת המגורים המועדפת עלינו. שכונה היא אזור מגורים בעל מאפיינים משותפים כלשהם. בחירה נכונה של שכונת

כמה הנכס שלך שווה

מידה שיש לכם נכס ואתם מעוניינים למכור אותו, חשוב שתדעו כיצד להעריך את מחירו בצורה נכונה. במידה שתבקשו מחיר גבוה מדי, אתם עלולים להגיע למצב

הערת אזהרה

הערת אזהרה היא הערה הנרשמת במרשם המקרקעין ומעידה על קיומה של התחייבות בכתב של בעל המקרקעין או בעל הזכות במקרקעין, לעשות במקרקעין מסוימים עסקה או

דילוג לתוכן