משרד 'ברנט-והב' איתכם לאורך כל תהליך מכירת הדירה, תוך שאיפה למקסם ולייעל את התהליך!
אנו במשרד יודעים כי מכירת דירה היא לא הליך קל,
ולכן צוות המשרד בנה מתודות עבודה מוקפדות הכוללות שלבי עבודה מסודרים.
הכירו את תהליך העבודה שלנו:

1. שלב ההיכרות

חשוב לנו להכיר אתכם, ולכן נקיים פגישה בה נבין יחד את המטרה הסופית שלכם. בשלב זה תקבלו הערכה של שווי הנכס, נאפיין את קהל היעד ונבנה תכנית להשגת המטרות, תוך שאיפה לקבל את הסכום הגבוה והריאלי לנכס.

2. בדיקה והכנת הנכס

חשוב לנו להכין את הדירה, ולכן נבחן את המצב הפיזי של הדירה, תוך בחינת אופציה לתיקונים קוסמטיים שיקדמו את מכירתה. בין לבין נבצע בדיקה משפטית במטרה לאתר עיקולים, חריגות בנייה, היתרי בנייה וכו'. פעמים רבות ניתן לאתר היתרי בנייה, מה שיכול לעלות את ערך הדירה.

3. הכנת הנכס למכירה

חשוב לנו להפוך את הדירה לאטרקטיבית, כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני. לעיתים שינויים קלים כמו צבע, תיקונים קוסמטיים ואף שיפוץ קל או מאסיבי, יכולים לקדם את מכירת הדירה ואף לעלות את שוויה. בשלב זה נצלם את הנכס על מנת להתקדם לשלב השיווק.

4. עוברים לשלב השיווק

לאחר ביצוע השלבים המקדימים, נתחיל בשיווק הנכס. למשרד מאגר קונים פוטנציאלים, לצד שיתופי פעולה עם פורטלים, משרדי תיווך וקבוצות פייסבוק, לשם נוכל לעלות את הצילומים. למשרד מגוון שיטות שיווק מתקדמות, חלקן מסורתיות כדוגמת פלאיירים, וחלקן דיגיטליות כדוגמת פרסום ממומן באפיקי פרסום.

5. הצגת הדירה לקונים פוטנציאליים

השלב הבא הוא הצגת הדירה לקונים פוטנציאלים, כולל מענה לשיחות, מתן מידע וסינון המתעניינים, כך נוכל להגיע ללקוחות מדויקים ורציניים. בשלבים אלה ננהל משא ומתן לסגירת העסקה.

6. מעטפת שירות במיוחד בשבילכם

אחרי פתיחת השמפניה ולחיצת הידיים, צוות המשרד ילווה אתכם בתהליך העברת החוזה לעורך הדין. נוכל להציע לכם גם ליווי על ידי עורכי דין מהשורה הראשונה ובעלי מקצוע נוספים בעת הצורך.

מכירת דירה לא חייבת להיות כאב ראש! תנו למומחים של משרד ''ברנט-והב'' להפוך את התהליך לנוח וידידותי!

לתיאום פגישת היכרות, פנו אלינו עוד היום >>>