קניית דירה עם משרד 'ברנט-והב' יאפשר לכם ליהנות משקט נפשי, חיסכון בזמן ולהתקדם בצעדי ענק לדירת חלומותיכם! המשרד מחזיק במאגר ייחודי ובו עשרות דירות באזור המרכז ובפתח תקווה בפרט, כאשר כל הדירות נמצאות בבלעדיות של המשרד. תהליך מציאת הדירה נעשה באופן מקצועי ואישי על ידי צוות מומחים שיודעים להציג רק דירות רלוונטיות המתאימות לבקשת הקונים

הכירו את תהליך העבודה שלנו:

1. חשוב לנו להכיר אתכם

רגע לפני שמתחילים בחיפוש הדירה, אנחנו רוצים להבין בדיוק מה חשוב לכם, על מנת לייעל את התהליך ולמנוע בזבוז זמן בביקור בדירות שאינן רלוונטיות. בפגישת ההיכרות נבין מהן הדרישות שלכם מבחינת תקציב, מיקום, מספר חדרים, סוג הדירה, שכונה ופרמטרים מהותיים נוספים.

2. סיוע בחישוב מימון הדירה

על מנת להתחיל את התהליך ברגל ימין ולבחור דירות העומדות בתקציב, נבחן את התקציב העומד לרשותכם, הן מבחינת ההון העצמי והמשכנתא. המשרד עובד בשיתוף פעולה עם יועצי משכנתאות, כך שתוכלו לקבל ייעוץ מקצועי כבר בשלב זה.

3. מתחילים לחפש בשבילכם נכס

צוות המשרד מתחיל לאתר נכסים ולבצע סינון על פי הפרמטרים החשובים לכם. למשרד מאגר דירות ייחודי של עשרות נכסים, חלקן גם בבלעדיות המשרד וחלקן גם דרך שיתופי פעולה עם משרדי תיווך נוספים. לאחר איתור דירות העונות לדרישה, נתאם מועד להצגת הנכס, תוך מתן ייעוץ מקצועי, בדיקת הפוטנציאל של הדירה (לאחר שיפוץ או הוצאת היתרים במידה וקיימים). כל זאת תוך שמירה על האינטרס שלכם.

4. מתקדמים לסגירת העסקה

צוות המשרד יסייע בהליך משא ומתן עם המוכר, תוך שמירה מתמדת על האינטרס שלכם. כמו כן, נסייע בהעברת החוזה לעורך דין מטעמכם. המשרד מבצע שיתוף פעולה עם עורכי דין מקרקעין הטובים ביותר, כך שתוכלו לקבל מעטפת שירות מלאה.

מכירת דירה לא חייבת להיות כאב ראש! תנו למומחים של משרד 'ברנט-והב' להפוך את התהליך לנוח וידידותי!

לתיאום פגישת היכרות, פנו אלינו עוד היום >>>